MÖBLER / Bord / Lampbord 10684389
nr 1068 4389
Lampbord
med klaffar, Engelsk modell, längd: 45 + 2x15, djup: 38 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:15:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr